Uwaga: Panel systemu logowania i obsługi klientów jest nieaktywny, trwają testy systemu promocyjnego którego implementacja nastąpi w niedługim czasie. Wszystkich zainteresowanych prosimy o oczekiwanie na dalsze informacje dotyczące systemu promocyjnego VIP.

PS 3
Afro samuray
PS 4
Bloodborne
PSP
Invizimals
XBOX 360
Call of duty advenced warfare
XBOX ONE
Diablo repaer of souls

Skup

Gry na konsole w Gdańsku

Kupujemy gry wyłącznie na konsole - nie prowadzimy skupu gier PC ...
Ceny poszczególnych tytułów ustalamy indywidualnie, w przypadku najnowszych gier istnieje możliwość negocjacji ceny jeżeli nie posiadamy danego tytułu w wiekszej ilości na stanie w magazynie.

W przypadku starszych tytułów często nie opłaca się ich sprzedawać gotówkowo,ponieważ hurtowa wartość ich jest zbyt niska,natomiast dla takich klientów przygotowaliśmy ofertę zamiany starych tytułów na CREDYTY (tz.system klubowy) i pózniejsze wykorzystanie ich w celu zakupu gry.

Jakie obsługujemy konsole w naszym punkcie ?

Xbox 360
Xbox one
Psp
Playstation 3
Playstation 4
Gdzie możemy sprzedać gry ?

Gry mogą Państwo sprzedać w naszym punkcie mieszczącym się w galerii TESCO(Gdańsk-Chełm) przy ul.Cienistej 30, mapa z trasa dojazdu w zakładce kontakt.

Jak dokonać wyceny gier ?

Istnieje możliwość wysłania listy tytułów gier które posiadają Państwo na sprzedaż.Po przesłaniu listy na maila prosimy o kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia wyceny. Nośniki skupujemy tylko i wyłącznie w stanie nieporysowanym w oryginalnych pudełkach.